Van valami, ami sokszor fontosabb egy fiúnál.
Egy lány.
Egy, aki ott volt veled, amikor összetört a szíved, aki fogta a kezed, amikor nagyon féltél, egy lány, aki vett neked csokit, ha éppen rossz napod volt.
Egy lány, akinek mindent elmondhattál és mindig segített és nem kellett eltitkolnod előtte a legnagyobb hülyeséget sem, amit csináltál.
Egy barátnő.
Mégis azt hiszem, az a legnagyobb baj, hogy nem tudjuk értékelni, hogy áll mellettünk egy ilyen személy. Vagy néha több is akár. Akire mindig, mindenben számíthatsz.
Ne dobjuk hát el egy apróbb összeveszés és főleg ne egy pasi miatt (mint ahogy olyan gyakran hallani ilyet) !
A férfiak- legyünk őszinték - jönnek, mennek. De egy barátnő marad. Kell valaki, aki őszintén elmondja a véleményét rólad. Aki tudja jól, hogy fáj amit hallasz, de azt is, hogy a javadra válik. A barátság a legerősebb kapocs két ember között. És ha ez elszakad, a legnehezebb ugyanolyanná varázsolni a dolgokat...
De vannak alapszabályok, amik inkább aranyszabályok és KÖTELEZŐEN be kell tartani őket. Én személy szerint sajnos már mindent megszegtem... életem legnagyobb hibái voltak.
1.) Ugyanazért pasiért küzdeni TILOS. Inkább felejtsétek el mindketten.
2.)Barátnő exével sosem szabad összejönni - elég kínos utána róla beszélni és áradozni folyton...
3.) ketten menni buliba úgy, hogy az egyik szingli és az este végére nem akar már az lenni, a másik pedig kapcsolatban van: ez már felér a cserbenhagyásos bűntettel.
4.) Ugyanolyan ruhát venni és egyszerre hordani: ha az egyiken megdicsérik, a másikon nem, az tökéletes kezdőlökete az irigységnek és ha egyszer valami beindul...
5.) Barátnővel összeköltözni szigorúan tilos!!!!! A barátnőd nem az anyukád, hogy elviseljen. Az első hét totally fun, de aztán sok lesz a mosogatnivaló...
A barátságot szentségként kell kezelni ahhoz, hogy örökké tartson.
Vigyázni kell rá, minta szemed fényére.
Azt hiszem, elkerülhetetlen az, hogy ne veszítsünk el az életünkben egyetlen barátot sem.
A különböző iskolák, az új ismerősök, aztán a távolságok mindent tönkretehetnek. De egy valami van, ami erre nem hat.
Az idő. A barátság időtlen.
Hiszen ahogy telnek az évek -mindegy, milyen ritkán találkoztok- mindig csak erősebb lesz. És azt az erőt meg kell ragadni és soha el nem engedni.
Mert a barát kincs. Egy út a boldogsághoz.
Hiszen enélkül még soha, senki nem vitte semmire.
Néha kiborulsz - de tudod, hogy lesz aki megvigasztal.
Néha a fellegekben jársz - de bízhatsz abban, hogy egyetlen ember veled fog örülni.
Néha csak semmit sem csinálsz. De létezik olyan, akivel a semmit tevés is a legnagyobb kaland...
Egy barátnő. Őrizni, védeni kell. Mert a csokin kívül a legnagyobb örömöt ő adja meg. Tekintsünk hát rá minden percben úgy, mint egy tábla Milkára egy hónapig tartó fogyókúra után.






Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése